Aktualności


Bank Spółdzielczy w Tarczynie informuje, że

w dniu 9 czerwca 2023 r. (Piątek)

Centrala czynna będzie w godzinach

od 8:00 do 15:45

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA I ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z WPŁATOMATU, BANKOMATU PRZEZ 24 GODZINY

LOKATA   STANDARD

 3 miesiące

 6 %

 Oprocentowanie obowiązuje od 3 kwietnia 2023 roku.

Oprocentowanie stałe, lokata nieodnawialna.

https://www.bstarczyn.pl/wgrane-pliki/uprawy.jpg

Bank Spółdzielczy w Tarczynie informuje, iż w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa od dnia 1 marca 2023 roku w  bankowości internetowej dla rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych ROR zostaną ustalane następujące limity:

  • Limit maksymalnej kwoty pojedynczej operacji - 200 000 PLN
  • Limit domyślny pojedynczej operacji – 3 000 PLN

 Posiadacz rachunku w bankowości internetowej będzie mógł dokonać samodzielnie zmiany tych limitów z poziomu systemu Internet Banking. Po prawidłowej autoryzacji limity zostaną zmienione.

 Limitowi transakcji w bankowości internetowej, powyżej których Bank nie realizuje dyspozycji Klienta, nie podlegają przelewy na rachunki własne w Banku.

Uwaga na przestępców !!!
Uwaga na przestępców !!!

Uwaga na fałszywe telefony od przestępców podszywających się pod pracowników Banku. Przestępca podczas rozmowy próbuje w różny sposób wyłudzić dane osobowe, dane logowania do IB lub uzyskać dostęp do komputera ofiary. Prawdziwy pracownik banku nigdy nie poprosi nas o podanie takich danych jak: login i hasło do konta bankowego;pełnych danych osobowych, PIN-u do aplikacji mobilnej; danych karty płatniczej czy kredytowej,kodów BLIK, kodów z smsów autoryzacyjnych. Nie wolno również klikać w linki z email lub SMS od nieznanych nadawców. Jeśli cokolwiek wzbudzi Twoje wątpliwości w trakcie rozmowy — rozłącz się. Znajdź numer banku na stronie internetowej i zadzwoń. Nie oddzwaniaj na numer, który przed chwilą do Ciebie dzwonił. Więcej informacji o sposobie działania przestępców https://www.czerwona-skarbonka.pl/falszywe-telefony-z-banku/

Nowa usługa BLIK na Telefon jest już dostępna.
Nowa usługa BLIK na Telefon jest już dostępna.

Informujemy, iż uruchomiliśmy usługę "Przelew na telefon BLIK", która jest idealnym rozwiązaniem do błyskawicznego rozliczania się ze znajomymi. Zrobisz to natychmiastowo, znając jedynie ich numery telefonów. Nieistotne jest to, w jakim banku ma konto osoba, której przelewasz pieniądze. Nie musicie być klientami tego samego banku. Wystarczy, że oboje macie dostępną funkcję Przelewu na telefon BLIK w swoich aplikacjach bankowych. Przelew dociera w kilkanaście sekund bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Więcej informacji dotyczącej usługi na stronie www.blik.com oraz w instrukcji obsługi aplikacji "Nasz Bank"

Tarcza PFR 2.0 - nowy termin rozliczenia.
Tarcza PFR 2.0 - nowy termin rozliczenia.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że PFR zdecydował o uruchomieniu dodatkowego terminu dla Firm z sektora MIKRO oraz przyjęcie rozwiązań umożliwiających złożenie ponownie Oświadczeń o rozliczeniu dla firm z sektora MŚP. Zgodnie z § 6 ust. 4 lit. b) regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, PFR wyznaczył Beneficjentom, będącym Mikro-firmą, dodatkowy termin na złożenie Oświadczenia o Rozliczeniu, w okresie od 15.03.2022 r. – 28.03.2022 r. Jednocześnie Klienci z sektora MŚP od teraz będą mogli wystąpić do PFR o możliwość ponownego złożenia Oświadczenia o rozliczeniu w procedurze resetu w ramach postępowania wyjaśniającego. Takie Oświadczenia będzie można składać do dnia 30.04.2022 r. Klienci, którzy podjęli próbę złożenia Oświadczenia o rozliczeniu, ale niestety nieskutecznie, będą podlegać procedurze resetu.

 W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 797-030-141.

Ograniczenia w płatnościach do / z Rosji i Białorusi

W związku ze zmieniającymi się dynamicznie sankcjami nakładanymi na Rosję i na Białoruś informujemy, że nasz bank nie gwarantuje przeprowadzenia transakcji finansowych powiązanych z ww. krajami. Należy liczyć się z  odrzuceniem płatności przez bank z / do ww. krajów.  

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zapowiedziami, sankcje nakładane przez Unię Europejską, Stany Zjednoczone, inne organizacje międzynarodowe oraz przez poszczególne kraje, w zależności od rozwoju sytuacji, mogą podlegać dalszym rozszerzeniom.

Przykłady sankcji znajdą Państwo m.in. tutaj: https://www.sanctionsmap.eu/#/main