• O BANKU

O Banku

Z inicjatywy rolników byłych gmin Komorniki i Jazgarzew oraz pomocy Banku Rolnego w Grójcu w 1951 roku został założony Bank Spółdzielczy w Tarczynie z siedzibą w Tarczynie.

Najważniejszą misją Banku od momentu powstania do dnia dzisiejszego jest służyć społeczeństwu, wychodząc na przeciw jego potrzebom i spełniając jego oczekiwania.

Jesteśmy bankiem nowoczesnym, wdrażającym nowe rozwiązania i technologie. Proponujemy naszym klientom wszystko to, co oferują banki komercyjne. Zmieniliśmy wcześniejsza przynależność zrzeszeniową.

Od 1 stycznia 2008 roku jesteśmy zrzeszeni w BPS SA. Działamy na terenie województwa mazowieckiego oraz na terenie powiatów: włocławski, lipnowski, rypiński, brodnicki, działdowski, nidzicki, piski, kolneński, łomżyński, zambrowski, wysokomazowiecki, siemiatycki, bialski, łukowski, rycki, puławski, opolski, opatowski, ostrowiecki, starachowicki, skarżyski, opoczyński, konecki, tomaszowski, rawski, skierniewicki, kutnowski, łowicki, puławski.

Cieszymy się dużym zaufaniem wśród dotychczasowych klientów. Nasz Bank jest bankiem stabilnym i bezpiecznym wyłącznie z kapitałem polskim, który w 100% jest kapitałem własnym- Banku Spółdzielczego w Tarczynie.

Znajdziesz nas też tutaj