Aplikacja mobilna "Nasz Bank" - Polityka prywatności

Załącznik nr 4 do Polityki bezpieczeństwa informacji

 

Polityka prywatności

 Aplikacja mobilna Nasz Bank (Aplikacja) została wyprodukowana dla Klientów Banku Spółdzielczego w Tarczynie (Bank). Aplikacja umożliwia dostęp do usług Banku z urządzenia mobilnego.

 1. Klient pobierając aplikację z portalu internetowego wyraża zgodę na jej instalację i użytkowanie oraz na poniższe zasady Polityki Prywatności. Klient może w każdym momencie usunąć aplikację z urządzenia mobilnego, co nie wpływa na stan środków przechowywanych w Banku ani na działalnie innych aplikacji, związanych ze zdalnym dostępem Klienta do usług w Banku.
 2. Aplikacja na urządzeniu mobilnym:
 3. komunikuje się z systemami Banku, w którym Klient prowadzi swój rachunek, z użyciem mechanizmów szyfrujących,
 4. uzyskuje dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym:
 • pamięci,
 • komunikacji sieciowej - pełen dostęp do Internetu, stanu sieci i stanu Wi-Fi,
 • informacji o lokalizacji,
 • aparatu fotograficznego,
 • danych kontaktów.
 1. Aplikacja na urządzeniu mobilnym nie przechowuje żadnych danych osobowych, które mogłyby umożliwić osobie trzeciej identyfikację konkretnego użytkownika Aplikacji, nie przechowuje danych pozwalających na uwierzytelnienie w serwisie, ani danych Klienta Banku, dostępnych po zalogowaniu.
 2. Dane Klienta związane z usługą świadczoną przez Bank mogą być pobierane z Banku przez Aplikację. W takim przypadku są one krótkotrwale przechowywane na urządzeniu mobilnym w celu ich wyświetlenia użytkownikowi, nie dłużej jednak niż do wyłączenia Aplikacji.
 3. W przypadku braku zgody na niniejszą Politykę Prywatności prosimy nie instalować Aplikacji lub ją usunąć z urządzenia mobilnego.

 

 

Autor aplikacji Novum Sp. z o.o.

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla sektora bankowego. Jesteśmy integratorem i dostawcą kompleksowych systemów informatycznych dla banków. Tworzymy z pasją aplikacje realizujące obsługę produktów bankowych, gospodarki własnej banku, w tym systemy wspierające analizy i przetwarzanie danych. Oferujemy autorskie systemy bankowości elektronicznej pozwalające na dostęp klienta do usług banku poprzez Internet, telefon, bankomat, bankomat biometryczny i itp. Wieloletni harmonijny rozwój i ścisła współpraca z polskimi bankami spółdzielczymi doprowadziły do uzyskania uznanej pozycji jednego z głównych dostawców autorskich, bankowych systemów IT.